Akustik Paneller

Ana Sayfa/Akustik Paneller

Ekim 2016

Masa Seperatörü

By |2020-07-11T14:55:50+03:00Ekim 8th, 2016|Akustik Paneller|

Masa Seperatörü Özellikleri

Masa Seperatörü Nedir?

Masa seperatörü, genel olarak iş yerleri, ofis, çağrı merkezleri gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Örnek vericek olursak çağrı merkezi gibi çalışan sayısı fazla olan bir ortamda insanların işleri gereği yaptığı görüşmelerde konuşurken birden fazla görüşme yapılan ortamda ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu karmaşa nedeniyle insanlar işlerine konsantre olamazlar. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için masalar arasında seperasyon paneli kullanılmaktadır.

Ayrıca seperatör sayesinde masalar bölümlendirilebilmektedir. Masa bölücü seperasyon paneli yüzeyinde akustik kumaş kaplı bir üründür. Bu kumaş sayesinde seperatöre renk kazandırılmaktadır. Dilediğiniz renklerde mekanlarınıza uygun bir şekilde masa seperatörü temin edebilirsiniz.

Masa Seperatörü Galerisi

Masa Seperatörü Fiyatları

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE

Akustik Paravan

By |2020-07-10T10:48:00+03:00Ekim 8th, 2016|Akustik Paneller|

Akustik Paravan Özellikleri

Akustik Paravan Nedir?

Akustik paravan, konuşma seslerinin yoğun olduğu çalışma alanlarında ses karmaşasını önlemek ve alanları bölümlendirmek amacıyla kullanılan ara bölücü ses yalıtım panelidir. Örneğin çağrı merkezi yada ofis gibi ortamlarda çalışanların konuşma seslerinden dolayı ortamda oluşan ses karmaşasının engellenmesi amacıyla akustik paravan kullanılabilir. Alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz.

Mekanlarınıza uyum sağlaması açısından dilediğiniz renkte paravan temin edebilirsiniz. Yüzeyinde akustik kumaş bulunduğu için paravana istenilen renk kazandırılabilmektedir. Özel cam yünü yapısı sayesinde seslerin emilmesini sağlamaktadır. Akustik paravanı istediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz.

Akustik Paravan Galerisi

Akustik Paravan Fiyatları

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE

Yüzer Tavan Paneli

By |2020-07-10T11:25:05+03:00Ekim 8th, 2016|Akustik Paneller|

Yüzer Tavan Paneli Özellikleri

Yüzer Tavan Paneli Nedir?

Yüzer tavan paneli, tavana asılmak için özel aparatı bulunan ve seslerin yoğun olduğu ortamlarda, ses karışıklıkları oluşmaması ve yankı yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Yüzeyi akustik yetenek kazandırılmış kumaş ile kaplanan yüzer tavan paneli istenilen renklerde temin edilebilmektedir. Örneğin iş yerlerinizde, çağrı merkezinde yada alış veriş merkezlerinde vb. ortamlarda insan sayısı çok olan mekanlarda konuşma sesleri birbirine karışmakta ve bunun sonucunda ses karmaşası oluşmaktadır.

Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan yüzer tavan paneli aynı zamanda yankı giderici bir üründür. Uygulandığı ortamda yankı ve çınlama gibi sorunlar oluşmaz. Kalınlık alternatifleri 20 mm – 40 mm dir. Yapısında cam yünü mevcuttur. Dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz.

Yüzer Tavan Paneli Galerisi

Yüzer Tavan Paneli Fiyatları

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE

Akustik Baffle

By |2020-07-10T10:32:13+03:00Ekim 8th, 2016|Akustik Paneller|

Akustik Baffle Özellikleri

Akustik Baffle Nedir?

Baffle, seslerin yoğun olduğu ortamlarda ses karmaşası oluşmaması ve yankı yalıtımı sağlaması amacıyla tavanda kullanılan akustik bir paneldir. Örnek olarak büyük çağrı merkezlerinde yada büyük yemekhanelerde konuşma seslerinin birbirine karışmaması ve ortamda oluşan ekonun giderilmesi amacıyla tavana özel aparatıyla asılarak kullanılabilir. Seslerin emilmesini sağlar ve böylece ortamda sesleri düzenler. Yapısında özel cam yünü mevcuttur.

Yüzeyinde ise akustik yetenekte bir kumaş kaplanmıştır. Bu kumaş alev geciktirici özellikte ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Dilediğiniz renkte, 20 mm yada 40 mm kalınlıkta ve istediğiniz ölçülerde baffle sipariş edebilirsiniz. Tasarımı ve renkleri ile mekanlarınıza güzel bir görünüm katar. Ortama uyum sağlar. Farklı ve dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ses sorunlarının giderilmesinde renkli bir çözüm sunan tavan sarkık ses yalıtım panelidir.

Akustik Baffle Galerisi

Akustik Baffle Fiyatları

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE

Haziran 2015

Kumaş Kaplı Panel

By |2020-07-10T10:59:56+03:00Haziran 26th, 2015|Akustik Paneller|

Kumaş Kaplı Panel Özellikleri

Kumaş Kaplı Panel Nedir?

Kumaş kaplı akustik paneller ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapılacak uygulama çeşitlerinde kullanılırlar. Kullanım alanı olarak tavan veya herhangi bir düz duvar seçilebilir. Kumaş panellerin iç yüzeyine bulunan malzeme ısı ve ses yalıtımında kullanılan taşyünü, ön yüzeyinde ise ses emici yanmaz kumaş kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak alanda ortama uygun renk seçimi yapılabilmekte çünkü istediğiniz renkte üretim sağlanabilmektedir. Kumaş paneller kare,dikdörtgen veya herhangi bir modelde üretilebilmektedir.

Aksa Akustik, değişik yüzey kaplamaları, çok geniş renk seçenekleri, farklı kalınlık ve dekoratif kenar detaylarıyla profesyonel olarak her türlü akustik ihtiyaca çözüm üreten bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Bu sayede oyun salonlarında, spor salonlarında, müzik odalarında, radyo ve televizyon odalarında vb. her akustik mekanda kullanım sağlayabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Galerisi

Kumaş Kaplı Panel Fiyatları

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE