0 216 592 93 16

Sosyal Medyada Biz}

Rebonded Bondex Sünger

Rebonded Bondex Sünger

Rebonded bondex süngerler birçok süngerin ve kumaşın parçalandıktan sonra bir madde ile sıkıştırılması ile elde edilir. Bir bütün halindeyken uygulama kolaylığı ve ses kesimi sağlayabilecek derecede farklı kalınlıklar halinde kesilmektedir. Teknik uygulama yapılırsa 55 desibele varan oranla ses kesimi sağlayabilirsiniz. Ancak birkaç geniş eğlence merkezlerinde ses şiddeti o kadar çoktur ki bondex sünger bile fayda edemeyecek duruma gelir. Bu durumda beraberinde diğer ses yalıtım malzemeleri de denmektedir. Bariyerli bondex sünger çok çok yüksek sesler için kullanılmalıdır. Çünkü iki bondexin arasındaki ağır bariyerde yüksek ses kesim performansına sahip bir malzemedir.
Uygulaması için aks rapid sünger yapıştırıcısını kullanmalısınız. Yapmanız gereken yapıştırıcıyı rulo fırça ile alana sürüp üzerine süngeri yerleştirmeniz. Ardından metal profil çekilir ve kötü görünümü ortadan kaldırmak için alçıpan çekilir. Bu uygulamayı her bölgede yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bondex Sünger ile İlgili Merak Edilenler:

Yan daireden gelen seslerden çok rahatsız oluyoruz. Bondex sünger kullanınca ses kesilir mi?
Bondex sünger sesi kesmede üstün performans sağlayan ses yalıtım süngeridir. Yapıda kullanılan malzemeler ve engellerden geçen ses hesaplanıp uygulama yapılmalıdır.

Bondex süngerin üzerine alçıpan kullanmazsak dökülme yapar mı?
Sürekli yıpratıcı darbeye maruz kalmayacaksa hiçbir şekilde dökülme yapmaz. Ancak yinede uygulamanın sağlıklı olması için hava boşluğu bırakıldıktan sonra alçıpan çekilmesini önermekteyiz.

Bondex süngeri nerelerde kullanabiliriz ?
Bondex sünger sesin kesilmesi istenen her alanda kullanılabilir. Üst kattan gelen sesler için tavana, bulunduğunuz bölgeden alt kata ses geçiyorsa zeminde parke veya şap altında, yan daireden gelen veya dışarıdan gelen sesleri önleyebilmek için duvarlara veya eğer kirişlerin içerisinden su borusu geçiyor ise kirişlerin etrafına bile uygulayabilirsiniz.

16 Ocak 2015
3.523 kez görüntülendi