Basotect süngerlerin hepsi aynı malzemeden üretilmekte ve hepsi aynı görevi görmektedir. Ancak farklı renkler elde edebilmek için farklı karışımlarda yapılabilmektedir.

Açık Gri Basotect Sünger Özellikleri

Ham madde : Melamin Köpük
Kalınlık : 20mm – 30mm – 40mm – 50mm
Ebat : 50*125cm , 125*125cm, 125*250cm
Renk : Beyaz ve gri renklerde
Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
Yoğunluk : 8-11Kg/m3
Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez.
Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz
Antibakteriyeldir, nem küf yapmaz

Açık Gri Basotect Sünger

Açık Gri Basotect Sünger Nedir?

Basotect süngerlerin hepsi aynı malzemeden üretilmekte ve hepsi aynı görevi görmektedir. Ancak farklı renkler elde edebilmek için farklı karışımlarda yapılabilmektedir. Açık gri basotect süngerler evinizdeki herhangi bir eşyayla yada evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacaksa içinizde hiç şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Açık gri basotect süngeri evinizde veya herhangi bir yerde kullandığınızda sağlığınıza kötü etki edecek hiçbir malzeme bulunmadığından zamanla oluşabilecek sağlık sorunlarından da kurtulmuş olursunuz.

Açık Gri Basotect Sünger

Açık Gri Basotect Sünger Nasıl Uygulanır?

Yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

Açık Gri Basotect Sünger

Açık Gri Basotect Sünger Kullanım Alanları

Hastane, okul, odyo kabini, ofis, çağrı merkezi, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, düğün salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Açık Gri Basotect Sünger Galerisi

Açık Gri Basotect Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (212) 210 92 97‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.