Basotect düz sünger melamin ham maddesinden elde edilir. Antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvar ve tavanda kullanılır. Özel makineler yardımıyla düz form yüzeyi kazandırılmıştır.

Basotect Düz Sünger Özellikleri

· 100×100 – 50×50 – 50×125 ölçülerindedir.
· Melamin köpükten oluşmaktadır.
· Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama da yapılabilmektedir).
· 10-50 mm arası kalınlıklardadır.
· Yapıştırıcı ile uygulama yapılabilir veya kendinden yapışkanlı modeli de tercih edilebilir.Basotect Düz Sünger


Basotect Düz Sünger Nedir?

Basotect düz sünger melamin ham maddesinden elde edilir. Antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvar ve tavanda kullanılır. Özel makineler yardımıyla düz form yüzeyi kazandırılmıştır.

Beyaz ve gri renkte olan bu süngerlerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı olması sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak basotect düz süngerlerin hepsi kendiliğinden yapışkanlı değildir bunun için özel üretim yapılması gerekmektedir.

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edelim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız basotect düz süngerler bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz. Yapışkanlılarda sarı şeridi kaldırıp istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz.

Çoğunlukla sağlık sektöründe tercih edilen düz sünger sadece buralarda değil toplantı salonları, çağrı merkezleri, konferans salonları, restoran, cafe, bar, hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir.

Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli modeli kullanılmalıdır. Düz ve düz formda basotect süngerin arasında kullanılan ağır ses kesici bariyer ile %40 oranından daha fazla verim alabilirsiniz.

Basotect Düz Sünger

Basotect Düz Sünger Nasıl Uygulanır?

Yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere yavaşça sünger uygulanır.

Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli de tercih edilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulama kolaylıkla ve daha rahat gerçekleşir.

Basotect Düz Sünger

Basotect Düz Sünger Kullanım Alanları

Çoğunlukla sağlık sektörünün tercihi olan basotect düz süngerler sadece buralarda değil toplantı salonları, çağrı merkezleri, konferans salonları, restoran, cafe ve bar gibi işletmelerde, hatta mekanik ortamlarda da tercih edilmektedir. Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli modeli de kullanılmalıdır. Düz ve düz formda basotect süngerin arasında kullanılan ağır ses kesici bariyer ile %40 oranından daha fazla verim alabilirsiniz.

Basotect Düz Sünger Galerisi

Basotect Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.