Baffle, seslerin yoğun olduğu ortamlarda ses karmaşası oluşmaması ve yankı yalıtımı sağlaması amacıyla tavanda kullanılan akustik bir paneldir.

Akustik Difüzör Panel Özellikleri

Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel Nedir?

Difüzör akustik ahşap paneller  uygulama yapılan yerlerde hem akustik düzenleme, hem de dekoratif görünüm sağlamaktadır. Ahşap difüzör paneller bu yüzden dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedirler ve tamamen doğal olarak üretilmektedir. Ahşap difüzör panel ses emme ve ses düzenlemek için kullanılan ses yalıtımı malzemesidir.

Difüzör Ahşap Akustik Panel, ses dalgalarının dağınık yüzeylerine çarparak saçılıp dağılmasını sağlayan akustik ürünlerdir.
Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel Nasıl Uygulanır?

Uygulama yönteminde difüzörlerin bağlantısı mekanik olarak sağlanır.

Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel Kullanım Alanları

Özel bir ahşap malzemeden üretilen bu ürün daha çok ses dalgalarının yansıdığı yüzeylere uygulanarak, eko, yankı gibi ses olaylarını engellemekte ve daha temiz, sesler elde edilmekte kullanılabilir.
Akustik Difüzör paneller duvar ses yalıtımı için kullanılmaktadır ve kullanım alanları ise stüdyo, müzik odası, ofis, bateri odası, reji gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel Galerisi

Akustik Difüzör Panel Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz. 

ÜRÜN FİYATLARINI İNCELE