Tekno touch süngerler akustik mekanlarda kullanırlar. Poliüretan veya melamin köpükten üretilmiş farklı yüzey formlarına sahip süngerlerin üzerine flok boya uygulanarak tekno touch süngerler elde edilir.

Tekno Touch Sünger Özellikleri

· Sesleri düzenler.
· 50 x 50 cm ebatlarındadır.
· Kalınlıkları 30 mm – 40 mm.
· Yoğunluk 26 DNS.
· Yankı, eko, çınlama gibi vb. ses sorunlarını engeller.
· İstenilen renklerde üretilir.
· Farklı formlarda yüzeyi desenli ve düz olarak elde edilir.

Techno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger Nedir?

Tekno touch süngerler akustik mekanlarda kullanırlar. Poliüretan veya melamin köpükten üretilmiş farklı yüzey formlarına sahip süngerlerin üzerine flok boya uygulanarak tekno touch süngerler elde edilir.

30mm ve 40mm kalınlıklarına sahiptir. Konuşma sesi gibi seslerin mekan içerisinde yankı oluşturmaması için kullanılmaktadır. Birçok renk seçeneğine ve modele sahip olduğundan mekan uygun tasarımlarda kullanılabilmektedir. Stüdyo odası, sinema salonu, konferans salonu, müzik odası vb. mekanlarda kullanılır.

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger Nasıl Uygulanır?

Tekno touch sünger, genelde seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılır. Tavan, duvar veya bölgeye  yapıştırılarak uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcut olduğundan kullanımı kolaydır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendiliğinden yapışkanlı modeli tercih edilir. Akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiş ve daha geliştirilmiş bir modeldir. Yüzeyine kadife kaplanarak renk kazandırılarak estetik bir görüntü sağlamaktadır.

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonu, konferans salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, prova odası, akustik oda, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Tekno Touch Sünger GalerisiAkustik Pan Renk KartelasıAkustik Kumaş Kartelası


Tekno Touch Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.