Yanmaz Special Sünger Özellikleri

Yanmaz akustik süngerler, yanmaya karşı olan yüksek dirençleri sebebiyle de çokça tercih edilir. Böylece olası yangın tehlikesinde de daha korunaklı bir yapısı vardır.

En iyi standartlara sahip akustik ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpükten üretilir. Ses yutma konusunda diğer süngerlerden daha iyi bir performans sağlar. Yüksek yoğunluğu ve kalınlığı ses geçirme oranını düşürür aynı zamanda eko ve yankı gibi durumlara engel olur.

Yüksek hava hazlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz.

  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kolay şekillenir, uygulanır ve esnektir.
  • 70 kg/m3 yoğunluk.
  •  Farklı kalınlıklarda ve formlarda üretilebilir.
  •  Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  •  Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
  • Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir
Yanmaz Special Sünger Nedir?

Yanmaz spesiyal süngerler akustik mekanlarda ve makineli iş ortamlarında kullanılabilecek ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpüğünden üretildiği için esnek ve hafif bir yapısı vardır. 38 mm kalınlığında ve farklı yoğunluklara sahip yanmaz akustik ses yalıtım süngeridir. Kendinden yapışkanlı modelleri bulunduğundan uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer çok uzun süreli kullanım istiyorsanız daha etkili bir çözüm olarak aks rapid sünger yapıştırıcısını tercih edebilirsiniz. Bariyerli spesiyal sünger yüksek ses frekanslarında kullanılır. Yüksek ses frekansından kastımız jeneratör dairesi, hidrofor odası, kazan dairesi gibi yüksek motor gücüne sahip makinelerin olduğu ortamlar.

Yanmaz Special Sünger Galerisi

Yanmaz Special Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele