Kesik piramit sünger, dekoratif amaçlı poliüretan maddeden üretilen ve akustik yetenek kazandırılmış ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Ses sorunları ile karşı karşıya kaldığınız ve bu sorunlardan şikayetçi olduğunuz durumlar için oluşturulacak çözüm için akustiğinin kontrol altına alınması gerekir.

Kesik Piramit Sünger Özellikleri

· Poliüretan maddeden üretilmiştir.
· 26 DNS yoğunluktadır.
· 50 cm x 50 cm boyutlarındadır.
· Yanmayı geciktirme özelliğine sahiptir.
· Kenar detayı düz ve güçlendirilmiştir.
· Standart üretim rengi antrasit ve koyu gridir.
· Gürültü emici, eko giderici ve yankı önleyici özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.

Keslik Piramit Sünger

Kesik Piramit Sünger Nedir?

Kesik piramit sünger, dekoratif amaçlı poliüretan maddeden üretilen ve akustik yetenek kazandırılmış ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Ses sorunları ile karşı karşıya kaldığınız ve bu sorunlardan şikayetçi olduğunuz durumlar için oluşturulacak çözüm için akustiğinin kontrol altına alınması gerekir. Yapılacak uygulama ile kesik piramit sünger tavan, duvar veya bölgeye kaplandıktan sonra ses sorunları bir daha oluşmaz.

Yankılanma ve çınlama gibi sorunlar ortadan kalkar. Ses yalıtımına da önemli ölçüde katkı sağlayan kesik piramit sünger ses kesici özellikte olmadığı için etkili bir izolasyon sağlamaz. Ancak akustik izolasyonda üstün performanslıdır. Dekoratiflik olarakta göze estetik görünen bir üründür.

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit ses yalıtım süngeri, ses emilimi gerçekleştiren, I. sınıf kalitede bir malzemedir. Tavan veya duvarlarda rahatlıkla kullanılan dekoratif bir üründür. Seslerin çınlama ve yankılanma gibi sorunlardan etkilenmesine olanak vermediği için kayıt odalarında sesi kaliteli almanızı sağlar. Poliüretandan üretilen akustik süngerler sınıfındadır. Yanmazlık özelliği vardır.

Kesik piramit ses yalıtım süngeri, ortamdaki akustikliği sağlamakta çok iyi sonuçlar sunmaktadır.Birinci kalite bir ses yalıtım süngeridir.

Yüzeyinde açık gözenekler mevcuttur. Bu sayede sesleri yutar ve geri dönmesini engeller. Yüzey şekli sayesinde güzel bir görünüm kazandırır. Esnek ve hafif bir üründür. Yanmazlık standartlarına uygun olarak üretilir.

Kesik Piramit Nasıl Uygulanır?

Kesik piramit sünger yapıştırma uygulaması ile gerçekleştirilir.

Solid bazlı özel yapıştırıcılar ve bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar, tavan veya bölgeye sürülür. Sonrasında yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye uygulama yapılır.

Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli tavsiye edilir. Kendinden yapışkanlı modeli ile de arka yüzeyindeki sarı bandı sökerek uygulanmaktadır.

Kesik piramit süngerler aks rapid adı verilen bir madde ile tavan ve duvarlara yapıştırılır. 3 kg ve 15 kg olarak satılan aks rapid, parmak rulo ile süngerin uygulanacağı yere sürülmektedir.Sürüldükten sonra sürülen yüzeye kesik piramit sünger yapıştırılır.

Kesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, atış poligonu gibi bir çok alanda iyi performans sağlar.

Kesik Piramit Sünger Galerisi

 Kesik Piramit Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.