Kesik Piramit Sünger Özellikleri

Akustik ses emici, ses kalitesini arttırma konusunda oldukça başarılı bir akustik süngerdir. Yankı ve eko oluşumunu engeller.

  • Bu ürün 50 x 50 cm ölçülerinde üretilmektedir.
  • Standart üretim rengi siyahtır.
  • Gürültü emici, eko giderici ve yankı önleyici özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.

Şekli kesik piramit olan bu sünger dekoratif bir görünüme sahiptir.

Kesik Piramit Sünger Nedir?

Kesik piramit sünger, dekoratif amaçlı poliüretan maddesinden üretilen ve akustik yetenek kazandırılmış ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Ses sorunları ile karşı karşıya kaldığınız ve bu sorunlardan şikayetçi olduğunuz durumlarda çözüm olarak ortam akustiğinin kontrol altına alınması gerekmektedir. Yapılacak uygulama çalışması ile kesik piramit sünger tavan ve duvarlara kaplandıktan sonra ses sorunları bir daha oluşmaz.

Yankılanma ve çınlama gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Ses yalıtımına da katkı sağlayan kesik piramit sünger ses kesici özellikte olmadığı için etkili bir izolasyon sağlamaz. Akustik izolasyonda üstün perfırmanslıdır. Boyutları 50 x 50 cm, yoğunluk 50 DNS ve kalınlık 40 mm dir. Dekoratiflik anlamında da göze hoş görünen bir üründür.

Kesik Piramit Sünger Galerisi

 Kesik Piramit Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele