Tek yüzü yapışkan bantlı olan TECSOUND ürünleri, alçı plaka duvar ve tavan uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. Ürün aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir.

Tecsound Bariyer Özellikleri

TECSOUND ürünleri polimer esaslı yüksek yoğunluklu, ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda kullanılabilirler. Ürünler genel olarak aşağıdaki kalınlık ve ağırlıktadır:

ÜRÜN PAKET RULO MİKTARI : Tecsound® 35 – Rulo: 8 m. x 1,22 m (9,76m²)
LİSTELENEN ÜRÜN: 1m² fiyatıdır. İhtiyacınız olan m² ye göre alım yapınız.

– Tecsound SY 35 – 1,8mm – 3,5kg/m²
– Tecsound SY 50 – 2,5mm – 5 kg/m²
– Tecsound SY 70 – 3,5mm – 7kg/m²
– Tecsound SY 100 – 5mm – 10kg/m²

Tecsound Bariyer

Tecsound Bariyer Nedir?

Tek yüzü yapışkan bantlı olan TECSOUND ürünleri, alçı plaka duvar ve tavan uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. Ürün aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir. Tüm hava şartlarında kullanılabilir, soğuk havalarda kırılma – çatlama yapmaz. Detaylarda minimum yer kaybı sağlar.

Geleneksel yapılarda mükemmel düzeyde ses yalıtımı sağlayan, kalınlığı pek etkilemeyen, yüksek yoğunluklu, yüksek viskoziteli, sentetik bir ses yalıtım membranıdır. Oldukça esnek ve kolayca genişletilebilir, yani herhangi bir şekle veya yüzeye uyarlanabilir ve karmaşık derz ve düzenlerle kolayca başa çıkabiliyor. TECSOUND® yangına dayanıklılığı nedeniyle göze çarpıyor ve Euroclass standardı UNE-EN 13501-1: 2007 ile olağanüstü bir derece karşıladı: Euroclass B, s2, d0. Başka bir deyişle, alevleri yaymaz, kendi kendini söndürür, düşmez ve erimiş parçacıkları yaymaz. Alçı kartonları eşleştirmek için özel boyutlarda, kendinden yapışkanlı formatta veya emici keçe ile kombinasyon halinde çeşitli ağırlıklarda mevcuttur, TECSOUND® her türlü bina sistemi için ve ayrıca endüstriyel alanda uygulanması için çözümler sunar. (zehirli gaz ve duman çıkartmaz).  Ürünlerimiz sertifikalıdır.

Tecsound Bariyer

Tecsound Bariyer Nasıl Uygulanır?

Montaj Teksaund FT madde modifikasyonu akustik keçe üst üste gelecek şekilde yapılır.

Tecsound ses yalıtım membranı kendinden yapışkanlı özelliğe sahiptir. Extra yapıştırıcı maliyetine gerek kalmadan montajını kendi yapışkan özelliği sayesinde hızlı ve kolayca mevcut yüzeye yapıştırabilirsiniz. Mükemmel ses yalıtımı yapar, uygulamadan memnun kalırsınız.

Tecsound Bariyer

Tecsound Bariyer Kullanım Alanları

 • Ayırma Köpük beton ya da tuğla duvarlar çift katmanlı
 • inşa çerçevesinde
 • Sistemler asma tavanlar
 • şap altında ısıtmaya zemin
 • Sistemler asma tavanlar
 • Sunucu, jeneratör, kombi vb.
 • Metal yapı (oluklu çatı levhalar, çatı kaplama)
 • Motor kabini, araba gövdeleri
 • Sanayi ve üretim tesisleri (dükkanlar, metal hangarları)
 • endüstriyel ekipmanlar
 • metal kapılar
 • profesyonel ses ekipmanları için nişler ve kutular

Tecsound Bariyer Galerisi

Tecsound Bariyer Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.