Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız altigen basotect paneller bunun için üretilmektedir. Uygulamasını yapmak için özel askı aparatlarına ihtiyaç vardır. Mantolama işlemi yapıldıktan sonra panel asılır.

Basotect Baffle Panel Özellikleri

Ana Malzemesi, Melamin köpük.
Rengi Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Kalınlığı 20-30-50 mm
Uygulama Şekli Özel Askı Aparatı.

Basotect Baffle Sünger

Basotect Baffle Panel Nedir?

Basotect baffle panel melamin ham maddesinden üretilen düşük yoğunluğuna rağmen yankı yalıtımında etkili performans gösteren akustik panel çeşididir. Mekan akustiği sağlamak için basotect baffle panel idealdir. Fiyatları ebat ve kalınlıklarına göre değişmektedir.

Basotect Baffle Panel

Basotect Baffle Panel Nasıl Uygulanır?

Basotect baffle panel uygulaması için özel askı aparatı kullanılır. Bu aparatı ilk olarak tavanda matkap ile sabitleyip ardından malzemedeki aparatla birleştirmelisiniz. Başka bir yöntem olarak baffle paneli sarkık değilde sabit bir şekilde kullanmak için sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz.

Basotect Baffle Panel

Basotect Baffle Panel Kullanım Alanları

Basotect baffle panel ofis, çağrı merkezi, havalimanı, toplantı salonu, alışveriş merkezi  gibi akustik mekanlarda kullanabilirsiniz. Konferans salonları, restoran cafe bar, ofis, seminer salonu, opera salonu gibi hacim akustiği ve ses yalıtımı gereken her alanda kullanılabilir.

Basotect Baffle Panel Galerisi

Basotect Baffle Panel Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.