Alt kısmında kauçuk vardır ve yüzeyi renkli akustik yetenekte bir halı modelidir. Zemine serilerek kullanılan akustik kırçıllı halı titreşim nedeniyle oluşan gürültü kirliliğinde ve yürüme seslerinin alt katlara gitmesine engel olur.

Kırçıllı Halı Özellikleri

· Bordo, gri, kahverengi, mavi, siyah, yeşil renklerdedir.
· 5 mm kalınlıktadır.
· Ebatları 2×15 mt. şeklindedir.

Akustik Halı - Kırçıllı Halı

Kırçıllı Halı Nedir?

Alt kısmında kauçuk vardır ve yüzeyi renkli akustik yetenekte bir halı modelidir. Zemine serilerek kullanılan akustik kırçıllı halı titreşim nedeniyle oluşan gürültü kirliliğinde ve yürüme seslerinin alt katlara gitmesine engel olur. Kırçıllı akustik  halı, yalıtıma yardımcı olan bir malzemedir. Çeşitli renklerde elde edilebilmektedir. Mekanlarınıza uygun renkteki akustik kırçıllı halıyı temin edebilirsiniz.

Bu ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi de antibakteriyel olmasıdır. Alev geciktirici özelliğe sahiptir. Birinci sınıf kalitede ham maddeden üretilmiştir. Su geçirmez ve nemden etkilenmez bir maddeden üretilmiştir. Dekoratif bir ürün olduğu için estetik görünüme sahiptir.

Akustik Halı - Kırçıllı Halı

Kırçıllı Halı Nasıl Uygulanır?

Darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı duvardan duvara akustik halı sistemleri ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir. Ticari zemin kaplama malzemeleri arasında yer alan karo halılar hijyene, konfora, dizayna ve görsel estetiğe önem verilen mekanlarda etkili bir çözüm sunar. Uygulaması oldukça kolay olan kırçıllı akustik rulo halı alan ölçülerine göre kesilerek temiz ve titiz bir şekilde yerleştirilmelidir. Halının uygulandığı zemin düz, temiz ve kuru olmalıdır. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bu halılar darbelere ve yıpranmalara karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sunar. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

Akustik Kırçıllı Halı

Kırçıllı Halı Kullanım Alanları

Kırçıllı akustik rulo halılar, darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı duvardan duvara akustik halı sistemleri ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir.

Kırçıllı Halı Galerisi

Kırçıllı Halı Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.