Etil Vinil Asetattan yapılabilen, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir.

Akustik Strip Özellikleri

Yüksek Yük Kapasiteli,
Uzun Süren Elastikiyetli,
Ses Köprüsü Oluşmasını Engelleme özelliği,
Kolay Kesilebilir olması,
Düşük Isıl İletkenlik geçirmesi

Akustik Strip

Akustik Strip Nedir?

Akustik strip levha, kauçuk ve mantar esaslı ses izolasyon malzemesi olduğu için akustik yalıtım ve fiziksel titreşim sorunları için en üst verimlilikte ve kalitede çözümler sunmaktadır. İnşaat halindeki yapıların, duvarlarında, duvarları altına uygulayarak ses izolasyon uygulaması yapılır.
Projenin teknik detaylarına uygun ölçülerde boyutu, kalınlığı ve yoğunluğu da tasarlanabilmektedir.
Duvardan dikey olarak tabanda oluşan eko ve gürültünün iletimini etkili bir şekilde absorbe etmek için geliştirilmiştir. Akustik strip bir binanın tüm duvarları ve kritik noktalarında kullanılırsa ve diğer ses iletim vektörleri ortadan kaldırılırsa dahi, bu durum yaşam koşullarının kalitesini önemli ölçüde artırabilmektedir. Ürün, yük taşıma ve yük taşımayan duvarlarda akustik yalıtım için uygundur.

Akustik Strip

Akustik Strip Nasıl Uygulanır?

tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. EVA-STRIP ürünleri şap altı uygulamalarında, yüzer şap ile duvar/kolonların doğrudan temasını engellemek için de kullanılabilir. Ürün, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir.Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir.

Akustik Strip

Akustik Strip Kullanım Alanları

10mm – 1000mm aralığında talep edilen genişlik te üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyon ları, gaz beton, tuğla duvarların döşemelerle temasını engellemek için farklı
kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir.

Akustik Strip Galerisi

Akustik Strip Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.