Ses elle tutulur gözle görülür bir olay olmadığından dolayı ortadan kaldırmakta bir hayli zor olmaktadır. Bunun için uygulamalarda yapılan testlerde onaylanmış ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Bondex sünger farklı sünger ve kumaşların parçalandıktan sonra sıkıştırıldığı darbeye dayanıklı yüksek yoğunluklu ses yalıtım süngeridir.

Bariyerli Bondex Sünger Özellikleri

· 120 Dns /2,5MM/ 150 DNS yoğunluktadır.
· 33 mm kalınlıktadır.
· 100 cm x 100 cm. ölçülerindedir.
· 45 db yalıtım sağlar.
· Bondex süngerler 100 cm x 100 cm ebat plaka 10 adet paket şeklinde satılır.

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger Nedir?

Ses elle tutulur gözle görülür bir olay olmadığından dolayı ortadan kaldırmakta bir hayli zor olmaktadır. Bunun için uygulamalarda yapılan testlerde onaylanmış ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Bondex sünger farklı sünger ve kumaşların parçalandıktan sonra sıkıştırıldığı darbeye dayanıklı yüksek yoğunluklu ses yalıtım süngeridir. Bondex sünger tek başına kullanıldığında da ses kesimi sağlasa da bazı mekanlarda yeterli gelememektedir.

Bunun için diğer ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılmaktadır. En mantıklı seçim olan ağır epdm bariyer ile lamine edilerek kullanılır. Ağır bariyer 2000DNS yoğunlukta ses kesim gücü yüksek ses yalıtım malzemesidir. İki kaliteli malzeme bir araya gelince sesler ortadan kalkıyor.

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger Nasıl Uygulanır?

Uygulama için solid yapıştırıcı, silikon veya bally aracılığı ile parmak ruloyu önce duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. AKS Rapid sünger yapıştırıcısı ile de uygulama tavsiye edilir.

Bariyerli Yanmaz Sünger

Bariyerli Bondex Sünger Kullanım Alanları

Jeneratör odası, makina dairesi, asansör dairesi, kazan dairesi, enstrüman çalgı odaları, hidrofor odası, kompresör odası, piyano odası stüdyo Ses yalıtımı, hastane EMAR (MR) odası, bateri odası akustik oda, müzik odası, tekne motor kabini gibi mekanlarda kullanımı yaygındır.

Bariyerli Bondex Sünger Galerisi

Bariyerli Bondex Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.