Piramit desenli basotect sünger çınlama, eko, yankı, akustik ve ses yalıtım konularında yüksek performans sağlar ve ses sorunlarını giderir. Akustik ses kalite artırımı sağlar ve böylece sesler daha kaliteli algılanır. Özel tasarlanmış bu ürünün yüzeyinde açık hücreli gözenekler mevcuttur. Seslerin bu hücrelere engellemesini sağlamaktadır.

Basotect Piramit Sünger Özellikleri

· Melamin köpük maddeden üretilmiştir.
· 40 mm – 50 mm – 70 mm kalınlıklardadır.
· 50*125 cm , 125*125 cm, 125*250 cm ebatlarındadır.
· Beyaz ve gri renklerde kendinden yapışkanlı üretilebilir.
· 8-11 Kg/m3 yoğunluktadır.
· Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez. Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz. Antibakteriyeldir, nem ve küf yapmaz.

Basotect Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger Nedir?

Günümüzde yankı yalıtımı özellikte stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel çalışmaların yürütüldüğü mekanlarda önemli bir konudur. Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir. Antibakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger Nasıl Uygulanır?

Uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini tercih edebilir veya yapıştırıcı kullanabilirsiniz. İki yöntemde de aynı sonucu elde ediyor olsanız da kendinden yapışkanlı basotect sünger uygulaması daha kolaydır. Yapıştırıcı, rulo fırçayla süngerin uygulanacağı alana sürülür ve ardından malzeme hafif baskı yaparak uygulayabilirsiniz. Alanın kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor aksi takdirde malzemede düşmeler görülebilir.

Basotect Piramit Sünger Kullanım Alanları

Günümüzde yankı yalıtımı özellikte ses stüdyoları, ses kayıt odaları gibi profesyonel çalışmaların yürütüldüğü bir çok mekanda önemli ölçüde kullanımı tavsiye edilir. Basotect piramit sünger yüksek oranda yankı yalıtımı sağlamakla birlikte iyi bir ses izolasyonu performansı da sergilemektedir.

Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile de bir çok mekan ve alanda kullanılır. Antibakteriyel özellikte olması sebebiyle odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Basotect Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger Galerisi

Basotect Piramit Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.