Yanmaz Labirent Sünger Özellikleri

  • Ham madde : Poliüretan
  • Kalınlık : 20mm – 30mm – 40mm – 50mm
  • Yoğunluk : 50 Dns (Standart) – 70 ve 90 Dns Özel Üretim
  • Ebat : 100cm x 100cm ölçülerindedir. İstenirse farklı boyutlarda üretilebilir.
  • Paket : Paketteki adeti 20 adettir. Toplamda 10 m2 olarak hesaplanır.
  • Renk : Siyah renkte üretilir ancak farklı renkleri de yapılabilir.
  • Uygulama kolaylığı sağlaması için çift ağ bantlı yapışkan lamine edilir.


Yanmaz Akustik Labirent Sünger


Yanmaz Labirent Sünger Nedir?

Labirent desenli sünger, akustik ve yanmaz süngerler çeşitlerindendir. Birinci sınıf ham madde ile üretilir. Seslerin düzenlenmesi ve kaliteli bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Seslerin kaynağından bozulmadan gelmesini sağlayarak daha net bir duyum için iyi performans sergiler.

Yanmaz akustik labirent süngerler akustik mekanlarda, yankı oluşan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde (bariyerli labirent sünger) kullanılır. Farklı yoğunlukları ve kalınlıkları mevcuttur. 50 Dns ile 90 Dns arası yoğunluk ve 30 mm-40 mm ve 50 mm şeklindedir. Alan (m2) olarak satışa sunulur. Farklı özellikleri sayesinde çeşitli ses frekanslarına etki sağlayabilmektedir.

Esnek bir yapıya sahip olduğundan kıvrımlı yerlerde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Duvar, tavan, korniş etrafına veya herhangi bir bölgeye aks rapid sünger yapıştırıcısı kullanılarak, malzemeyi üzerine uygulayabilirsiniz. Estetik görünümü ile daha çok akustik mekanlar için tercih edilir. Stüdyo odası, konferans salonu, kütüphane, okul spor salonu, çağrı merkezi ofisi, ofis, toplantı salonu, müzik odası, bateri odası vb. alanlar için labirent sünger kolayca ve pratik uygulanabilir.

Yanmaz Labirent Sünger Galerisi

Yanmaz Labirent Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele