Special desen formlu basotect sünger melamin köpükten elde edilmektedir. Seslerin istenilen düzeyde tutulmasını ve böylece ses kalitesini artmasına yardımcı olur. Yoğunluğu düşük olduğu için de ses yalıtım performansının çok yüksek olması beklenemez. Oda içinde oluşan yankının engellenmesi için de sıkça kullanılır.

Basotect Special Sünger Özellikleri

· Ham madde : Melamin Köpük
· Kalınlık : 30mm – 40mm – 50mm
· Ebat : 50*125cm , 125*125cm, 125*250cm
· Renk : Beyaz ve gri renklerde
· Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
· Yoğunluk : 8-11Kg/m3
· Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez.
· Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz
· Antibakteriyeldir, nem küf yapmaz

Basotect Special Sünger

Basotect Special Sünger Nedir?

Üretilirken kimyasal madde kullanılmamaktadır. Yanmazlık özelliğine de sahiptir. Duvar ve tavanlarda yapıştırılarak kullanımı yaygındır. Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilmektedir. Şiddetli sesleri kesmek için bariyerli modelini kullanmanız gerekmektedir. Rahatsız edici gürültülerin izole işleminde kullanılmaya hazır hale getirilmektedir.

Sünger, bariyer, panel vs akustik ses yalıtım malzemelerinin sesleri belli oranlarda kestiği ile ilgili net bir oranı olamaz. Belirli ses frekanslarında ne kadar etki gösterdiği test edilir ve sizinde ortamınız o frekanslara hakimse test edilen sonuç kadar sesiniz kesilir denebilmektedir. Sadece yaptığımız uygulamalarda belirli vaadler olabilir, bunlarda öncesinde yapılan keşfe istinaden söylenir veya tahmini bir rakam verilir.
Basotect Special Sünger

Basotect Special Nasıl Uygulanır?

Yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana yavaşça sürülür. Sonrasında yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger yavaşça uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı ve daha kolay yapabilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulama rahatlıkla yapılabilir.

Basotect Special Kullanım Alanları

Hastane, okul, odyo kabini, ofis, çağrı merkezi, enstrüman veya çalgı odaları, bateri odası, piyano odası, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonları, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, düğün salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilir.

Basotect Special Sünger Galerisi

Basotect Special Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.