Akustik ses yalıtımı uygulamaları yankıyı ve orta frekanstaki sesleri önlerken mekan içerisinde akustik düzen oluşması için yapılmaktadır. Yanmaz piramit süngerler bu görevi üstlenebilecek en iyi süngerlerden sadece birisidir.

Echobone Bondex Özellikleri

· 100 cm x 100 cm ölçülerinde
· 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm – 60 mm – 70 mm – 80 mm – 90 mm – 100 mm – 120 mm -130 mm kalınlıklarda
· 100 DNS – 120 DNS ve 150 DNS arası yoğunluktadır.

Echobone Bondex Sünger

Echobone Bondex Nedir?

Akustik ses yalıtımı uygulamaları yankıyı ve orta frekanstaki sesleri önlerken mekan içerisinde akustik düzen oluşması için yapılmaktadır. Yanmaz piramit süngerler bu görevi üstlenebilecek en iyi süngerlerden sadece birisidir. Ses yutum katsayısı ve görünümü kullanıldığı alanda olumlu etkiler oluşturmaktadır. Sadece siyah rengi bulunsa da basotect süngerlerde piramit deseni bulunduğundan bu formda beyaz,açık ve koyu gri renklere sahip olabilirsiniz. Yada piramit süngerin üst yüzeyini sprey boya ile istediğiniz renge boyayıp uygulayabilirsiniz.

Basotect süngerler her tavana uygun yapılandırılmış ses yalıtım süngeri olduğu için istediğiniz bölgede kullanabilirsiniz. Düz, labirent, spesiyal, yumurta veya silindir modellerinden tercih edip mekan akustiğini arttırabilir, mekan içerisindeki yankıyı ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aks rapid sünger yapıştırıcısını tavan rulo fırça ile sürüp malzemeyi üzerine uygulamak veya baffle modelini kullanacaksanız özel aparatıyla basotect süngeri uygulayabilirsiniz.

Echobone Bondex Nasıl Uygulanır?

Echobone bondex süngerler inşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılırlar. Bu süngerler yüksek ses yutumu olduğu için ses izolasyonunda daha çok tercih edilen malzeme haline gelmiştir. Sıvı solid yapıştırıcı kullanımı tavsiye edilir.

Echobone Bondex Kullanım Alanları

Ekonomik ve verimli olması sebebiyle otomotiv, inşaat, makine ve mekanik, ağır sanayi, gemicilik vb. alanda sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Echobone Bondex Galerisi

Echobone Bondex Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.