Kauçukların işlenerek levha haline getirildiği ve ses yalıtım yeteneği kazandırıldığı zemin ses izolasyon malzemesidir. Kalınlığı 5 mm dir. Üst katınızdan size gelen seslerden rahatsızsanız, üste katınızın zeminine ses izolasyon uygulaması yapılmalıdır.

Kauçuk Levha Özellikleri

· Düşme ve çarpmalarda şok emici özelliği vardır.
· Suyu kesinlikle geçirmez ve koku yapmaz.
· Kolayca temizlenir.
· Isı izolasyonu sağlar.
· Elektriği iletmez özelliğe sahiptir.
· Çevre koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.
· Yüksek direnç seviyesi vardır.
· Hızlı ve kolay şekilde uygulanır.
· Sağlığa zararlı değildir.

Titreşim Önleyiciler - Kauçuk Levha

Kauçuk Levha Nedir?

Kauçukların işlenerek levha haline getirildiği ve ses yalıtım yeteneği kazandırıldığı zemin ses izolasyon malzemesidir. Kalınlığı 5 mm dir. Üst katınızdan size gelen seslerden rahatsızsanız, üste katınızın zeminine ses izolasyon uygulaması yapılmalıdır. Sizin kattan, alt katınıza giden sesler için ise sizin zemininize bir çalışma gereklidir.

Sesleri alt kata iletiminin önüne geçmek için kauçuk levha kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Titreşim emici özellikteki bu ürün gürültülü çalışan makinelerin alt kısmında da kullanılabilmektedir. Konuşma sesleri yada yürüme seslerini de izole etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için bize danışabilirsiniz.

Kauçuk Levha

Kauçuk Levha Kullanım Alanları

Kauçuk levha farklı kalınlıklarda EPDM ya da SBR kauçuk granüllerden üretilmektedir. Yüksek basınç altında preslenerek üretilen rulolar genel olarak çocuk oyun parkları, üst geçitler,spor salonları, okul bahçelerinde kısacası hassasiyet ve koruma gereken tüm zeminlerde kauçuk zemin kaplamaları kullanılır.
Kolay kullanım ve uygulama ile en çok tercih edilen kauçuk rulo zemin kaplamadır.

Kauçuk Levha Galerisi

Kauçuk Levha Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.