Taban kısmında kauçuk bulunan ve yüzeyi renkli akustik yetenekte bir halıdır. Zemine serilerek kullanılan akustik halı titreşim nedeniyle oluşan gürültü kirliliğinin ve yürüme seslerinin alt kata gitmesine engel olmak amacıyla kullanılmaktadır.

Karo Halı Özellikleri

· 50 cm * 50cm plaka boyutudur.
· Paket min. miktarı 5 m2’dir.
· Kalınlık 5mm ile 13mm arası değişmektedir.
· Yeşil, lacivert, krem, siyah, gri, bordo, turuncu, sarı, lacivert, bej vs renkleri mevcuttur.

Karo Halı Nedir?

Taban kısmında kauçuk bulunan ve yüzeyi renkli akustik yetenekte bir halıdır. Zemine serilerek kullanılan akustik halı titreşim nedeniyle oluşan gürültü kirliliğinin ve yürüme seslerinin alt kata gitmesine engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. Akustik yalıtıma yardımcı olan bir malzemedir. Çeşitli renklerde elde edilebilmektedir. Mekanlarınıza uygun renkteki akustik halıyı temin edebilirsiniz.

Bu ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi de bakteri üretmemesi yani antibakteriyel olmasıdır. Alev geciktirici özelliktedir. Birinci sınıf kalitede hammaddeden üretilir. Su geçirmez ve nemden etkilenmez. Dekoratif bir üründür.

Akustik Karo Halı

Karo Halı Nasıl Uygulanır?

Diğer halılara göre uygulama süresi biraz daha uzun olsa da sonuç estetik ve sağlık açısından daha mükemmel bir sonuç oluşturuyor. Uygularken zemine özel karo halı yapıştırıcısı sürüp hafif preslerle zemine sabitlemeniz yeterli olmaktadır. Fazlalık gelen kısımlar için ise maket bıçağı kullanabilirsiniz. Keserek düzeltirseniz düzgün bir uygulama neticesine kavuşursunuz.

Akustik Karo Halı

Karo Halı Kullanım Alanları

Karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, çağrı merkezi ofislerinde, açık ofislerde, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabiliyor.

Karo Halı Galerisi

Karo Halı Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.