Akustik Zigzag Sünger Özellikleri

Kalabalık, gürültülü, yada makine sesleri bulunan mekanlarda genellikle duvar ve tavanlarda yankı ve ekoyu engelleme amaçlı kullanılır. Genellikle diğer çeşitleri ile birlikte akustik ses sönümleyici olarak da kullanılır.

  • Zigzag süngerin boyutları 30 x 30 cm ve 50 x 50 cm olmak üzere iki farklı seçenekte sunulmaktadır.
  • Kalınlıkları 30 mm – 40 mm dir.
  • Akustik zigzag süngerin yoğunluğu 26 DNS dir.
Akustik Zigzag Sünger Nedir?

Akustik zigzag sünger, poliüretan süngerin yüzey kısmına tasarlanmış zigzag piramit şeklinde, akustik yetekne ve dekoratif görünüm kazandırılmış bir ses yalıtım süngeridir. Zigzag süngerin boyutları 30 x 30 cm ve 50 x 50 cm olmak üzere iki farklı seçenekte sunulmaktadır. Kalınlıkları 30 mm – 40 mm dir. Akustik zigzag süngerin yoğunluğu 26 DNS dir. Akustik yetenekteki bu ürün ortamlarda ses sorunları oluşumunu engellemek amacıyla kullanılmaktadır.

Yankı yalıtımı sağlayan akustik bir üründür. Ses sorunlarından şikayetçiyseniz ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız zigzag süngeri tavsiye edebiliriz. Ses sorunlarını çözüme kavuşturmak adına kullanılan zigzag sünger ayrıca ortama dekoratiflik katar. Ses yalıtımı sağlayan akustik özellikteki zigzag sünger yüksek frekanslarda etkili bir izolasyon sağlamaz. Diğer ses kesici malzemeler ile birlikte uygulanabilir.

Akustik Zigzag Süngerin Galerisi

 Akustik Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele