Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Fevkalade Güçlü Aşınmaz. Asla leke tutmaz. Boyutsal sabittir.

Kauçuk Halı Özellikleri

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Fevkalade güçlüdür ve aşınmaz. Asla leke tutmaz. Çekmez, kırılmaz ve potluk yapmaz. Su ve normal deterjanla rahatlıkla yıkanabilir. Yıkandığında hoş olmayan koku bırakmaz.

Akustik Kauçuk Halı

 Kauçuk Halı Nedir?

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Fevkalade Güçlü Aşınmaz. Asla leke tutmaz. Boyutsal sabittir. Çekmez kırılmaz potluk yapmaz. Su ve normal deterjanla yıkanabilir. Yıkandığında hoş olmayan koku kalmaz.

Tabanda meydana gelen titreşimleri önlemesi akustik halının en büyük özelliğidir. Bu sayede titreşimden dolayı meydana gelen sesler engellenmiş olur ve üstten alttan gelecek sesleri de önler. Darbeli çalışan makinelerin altına bu halılar konulabilir. İş yerleri, ofis, okul, ev ve hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

Üst katınızda iş yeri vb. gibi yerler varsa ayak darbelerinden rahatsız olabilirsiniz. Böyle durumda üst katınıza rica edip akustik halı döşetmesini önerebilirsiniz. Çözümü akustik halıdır, başka çözüm yolu yoktur. Sesleri ve titreşimleri sadece bu halılar önleyebilir. Temizlenmeden uzun süre kullanılabilir ve kir tutmazlar.

Akustik halı konferans salonları, sinemalar vb. gibi mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Otellerde seslerden dolayı rahatsızlık yaşanmaması için akustik halı kullanılır. Kısaca kullanım alanı geniştir.

Akustik Kauçuk Halı

 Kauçuk Halı Nasıl Uygulanır?

Diğer halılara göre uygulama süresi biraz daha uzun olsa da sonuç estetik ve sağlık açısından daha mükemmel bir sonuç oluşturur. Uygularken zemine özel halı yapıştırıcısı sürüp hafif preslerle zemine sabitlemeniz yeterli olmaktadır. Fazlalık gelen kısımlar için ise maket bıçağı kullanabilirsiniz. Keserek düzeltirseniz düzgün bir uygulama neticesine kavuşursunuz.

Akustik Halı- Kauçuk Halı

 Kauçuk Halı Kullanım Alanları

Genel olarak, sinema ve tiyatro salonlarında; konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde çok tercih edilir.

 Kauçuk Halı Galerisi

 Kauçuk Halı Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.