Akustik ses bariyerleri, ses izolasyon ve yalıtım malzemeleri sıklıkla 3 mm kullanılan pvc ses bariyeri duvar, tavan, zemin izolasyonun da en profesyonel malzemelerden biridir. Yalıtım malzemeleri 2 duvar arasında 3 katmanlı sistem olarak uygulanabilir.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Özellikleri

Ağır ses yalıtım bariyeri
100 cm x 100 cm ebatlarındadır.
Adet / m² şeklinde fiyatlandırılır.
Kalınlığı 2-3-4-5 mm. şeklindedir.
Yalıtımı 21-23 desibel
Akustiği sağlamak için çift tarafı akustik keçe kaplanır.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Nedir?

Akustik ses bariyerleri, ses izolasyon ve yalıtım malzemeleri sıklıkla 3 mm kullanılan pvc ses bariyeri duvar, tavan, zemin izolasyonun da en profesyonel malzemelerden biridir. Yalıtım malzemeleri 2 duvar arasında 3 katmanlı sistem olarak uygulanabilir. Akustik pvc ses bariyerleri, akustik membranlar 2 mm, 3 mm, 4 mm ve 5 mm olarak üretilebilmektedir.

Tavan, duvar ve zeminlerde uygulanabilir ses bariyerleri ağır bir malzemedir yapıştırıcı ve dübel kullanılarak uygulama yapılmalıdır.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Nasıl Uygulanır?

Ses bariyerlerini duvar tavan ve zeminde kullandığınızda akustik solid bazlı sıvı sünger yapıştırıcısı ile uygulama yapabilirsiniz. Uygulanacak alanın temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra bariyeri kestiğiniz ölçüde monte edebilirsiniz.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları

Araçlarda, bankalarda, stüdyolarda, cafelerde, çağrı merkezlerinde, konutlarda, binalarda, evlerde, fabrikalarda, gemilerde, hastanelerde, havuzlarda, ofislerde kreş ve okullarda, kütüphanelerde, mağazalarda, müzik odalarında, iş yerlerinde, salonlarda dinlenme salonlarında, piyano salonlarında, restaurantlarda, spor salonlarında, eğlence mekanlarında, sinema salonlarında, konaklama binalarında, otel ve pansiyonlarda.

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Galerisi

PVC Ses Yalıtım Bariyeri Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.