Basotect süngerler antibakteriyeldir. Beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Basotect süngerler akustik düzenin sağlanabilmesi için tavanlarda kullanılabilir. Yankılanma, eko gibi seslerin çözümlenmesini sağlar. Ana maddesi melamindir. Basotect süngerler üretilirken kimyasal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliği vardır. Bakteri üretmez.

Basotect Yüzer Tavan Panel Özellikleri

· İstenilen ebatlarda üretilebilir.
· istenilen kalınlıkta sipariş ile hazırlanabilir.
· Basotect silindir panel renkleri standart : beyaz – gri ancak istenirse yüzeyine flok kaplama yapılabilir.
· Ana malzemesi melamin köpüktür.

Yüzer Tavan Paneli

Basotect Yüzer Tavan Paneli Nedir?

Şık ve sade yapısıyla basotect süngerler yüzer tavan şeklinde kullanılabilir. Yüzer tavanlar ortamın akustiğini ve dekorasyonunu sağlar. Yüzer tavanların ses emme özellikleri vardır. Mekanınızda sade ve şık bir görüntü elde etmek isterseniz basotect yüzer tavanları tercih edebilirsiniz.

Yanmazlık standartlarına göre üretilir. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır. Farklı boyutlarda ve yoğunluklarda elde edilebilir. Uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandırır. Ateşle temas ederse yanmaz, erimez ve damlacık oluşturmaz. Antibakteriyel özellikte akustik bir paneldir.

Basotect Yüzer Tavan Panel

Basotect Yüzer Tavan Paneli Nasıl Uygulanır?

Yanmazlık standartlarına göre üretilir. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır.

Basotect Yüzer Tavan Panel

Basotect Yüzer Tavan Paneli Kullanım Alanları

Basotect süngerler antibakteriyeldir. Beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Basotect süngeler akustik düzenin sağlanabilmesi için tavanlarda kullanılabilir. Yankılanma, eko gibi seslerin çözümlenmesini sağlar. Ana maddesi melamindir. Basotect süngerler üretilirken kimsayal madde kullanılmaz. Bakteri üretmez.

Bu ses yalıtım uygulamalarını yapabileceğiniz ortamlar, tiyatro salonu, konferans seminer salonu, akustik cafe bar, radyo odası, açık ofis, çağrı merkezi, otel, restaurant, hastane, avm, sinema salonu vb. daha birçok alanda kullanımını sağlayabilirsiniz.

Basotect Yüzer Tavan Panel Galerisi

Basotect Yüzer Tavan Panel Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.