Melamin köpükten üretilmiş süngerin özel olarak tasarlanıp silindir şekline dönüştürülerek elde edildiği modeldir. Silindir basotect sünger tavanda kullanılan akustik bir üründür. Standart üretim renkleri gri ve beyazdır.

Basotect Silindir Sünger Özellikleri

· Antibakteriyeldir.
· Yoğunluğu  ISO 845 // 8-11 kg/m3
· Yanmazlığı vardır.
· Sıcaklık dayanımı DIN 4102 – B1
· Ses sönümleme derecesi  >%90′ dir.

Basotect Silindir Sünger

Basotect Silindir Sünger Nedir?

Melamin köpükten üretilmiş süngerin özel olarak tasarlanıp silindir şekline dönüştürülerek elde edildiği modeldir. Silindir basotect sünger tavanda kullanılan akustik bir üründür. Standart üretim renkleri gri ve beyazdır. Özel istek üzerine dilediğiniz renkte silindir süngerin siparişini verebilirsiniz. Seçtiğiniz renkte üretimi sağlanıp mekanlarınıza uygun hale getirilir.

Tavana özel aparatıyla asılarak kullanılan basotect silindir sünger yankı gibi ses sorunlarını engeller. Sesleri emerek gürültü kirliliğini azaltır. Melamin köpük bakteri üretmeyen bir maddedir. Silindir basotect süngerde melaminden elde edildiği için sağlık sorunu teşkil etmemektedir. Kapalı havuz, açık ofis, büyük çağrı merkezleri, spor salonu, televizyon stüdyosu, konferans salonu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır. Önemli özelliklerinden bir tanesi de yanmazlık dayanımıdır.

Basotect Silindir Sünger

Basotect Silindir Sünger Nasıl Uygulanır?

Basotect silindir sünger yapıştırılarak veya asılarak uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Aks rapid sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile duvara veya tavana süngeri uygulamak istediğiniz herhangi bir bölgeye yapıştırabilirsiniz. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger iyice yapıştırılır. Silindir özel aparatıyla tavana asılarak da kullanılabilir.

Basotect Silindir Sünger

Basotect Silindir Sünger Kullanım Alanları

Ofis, kapalı havuz, çağrı merkezi, spor salonu, televizyon stüdyosu ve eğlence mekanları gibi bir çok mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Basotect Silindir Sünger Galerisi

Basotect Silindir Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.