Akustik Bass Küpü Özellikleri

 Akustik Bass Küpü Nedir?

Küp şeklinde farklı boyutlarda, 30 DNS yoğunlukta ve poliüretan maddesinden üretilmektedir. Bass kırıcı özellikteki bu ürün ortamlarda bass seslerini kontrol eder. Ses kırıcı ve düzenleyici bir üründür. İki duvarın ve tavan ile duvarın birleştiği kısımlarda kullanılmaktadır. Bass trap sünger ile uygulamalarda beraber çok sık kullanılmaktadır.

Duvarların bitiştiği bölgelerde seslerin araya kaçmasına engel olur. Akustik yetenek kazandırılmış bu ürün seslerin düzene koyulmasını sağlar. Bass küpü boyutları 40 x 40 x 40 cm – 30 x 30 x 30 cm – 20 x 20 x 20 cm- 10 x 10 x 10 cm olarak dört farklı seçenek sunulmaktadır. Siyah renkte üretilmektedir.

 Akustik Sünger Galerisi

 Akustik Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele