Küp şeklinde farklı boyutlarda, 26 DNS yoğunlukta ve poliüretan maddesinden üretilmiştir. Bass kırıcı özellikteki bu ürün ortamlardaki bass seslerini kontrol etmeye yarar.

Ses kırıcı ve düzenleyici özelliğe sahiptir. İki duvarın ve tavan ile duvarın birleştiği kısımlarda da kullanılmaktadır. Bass trap sünger ile uygulamalarda beraber çok sık kullanılır.

Akustik Bass Küpü Özellikleri

· Poliüretan maddeden üretilmiştir.
· 30cm x 30cm ebatlarındadır.
· Anstrasit ve Açık Gri renkleri mevcuttur.
· 26DNS – Fr yoğunluktadır.
· Fr malzeme olduğu için yanmayı geciktirir.

Akustik Bass Küpü

 Akustik Bass Küpü Nedir?

Küp şeklinde farklı boyutlarda, 26 DNS yoğunlukta ve poliüretan maddesinden üretilmiştir. Bass kırıcı özellikteki bu ürün ortamlardaki bass seslerini kontrol etmeye yarar. Ses kırıcı ve düzenleyici özelliğe sahiptir. İki duvarın ve tavan ile duvarın birleştiği kısımlarda da kullanılmaktadır. Bass trap sünger ile uygulamalarda beraber çok sık kullanılır.

Duvarların bitiştiği bölgelerde seslerin araya kaçmasına engel olmaktadır. Akustik yetenek özelliği kazandırılmış bu ürün seslerin düzene girmesini sağlar. Bass küpü boyutları 40 x 40 x 40 cm – 30 x 30 x 30 cm – 20 x 20 x 20 cm- 10 x 10 x 10 cm olarak farklı seçeneklerde sunulmaktadır.

Bass küpü basslı müzik aletlerinden çıkan bas seslerinin düzenlenmesi için duvarların köşe kısımlarına kaçan ses dalgalarını hapsetmek adına kullanılan küp şeklinde akustik ses yalıtım süngeridir. Düşük frekanslı ama müziğin ses kalitesini bozabilecek bass seslerinin çözümü için ideal ve yüksek performans sağlayan bir üründür. Diğer akustik süngerler ile beraber uygulanması mümkündür. Seslerin izole edilmesi için yüzeyinde açık gözenekler mevcuttur. Sesleri bu gözeneklere hapsetmektedir. Ses dalgalarının kontrol altına alınmasını ve düzenlenmesini sağlamaktadır.

Malzemenin yanmazlık özelliği yoktur. Antrasit standart olmak üzere belirli flok renklerde istenildiği gibi renklendirilebilir. 20 cm x 20 cm ve 30 cm x 30 cm ebatlarında üretilir. Dilerseniz yüksek metrajlar için farklı boyutlarda da üretmekteyiz. Uygulaması için uygulanacak kısımlarına çift taraflı bant lamine edilebilir. Onun haricinde sıvı solid bazlı güçlü sünger yapıştırıcılarımız bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birini tercih ederek uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Akustik Bass Küpü Nasıl Uygulanır?

Ürün hafif yapıda olduğu için uygulamada esnasında da problem yaşamazsınız. Küçük alanlar için sprey yapıştırıcılar ile veya çift taraflı bant kullanarak sabitlemek mümkündür.

Akustik Bass Küpü

Akustik Bass Küpü Kullanım Alanları

Vico-basstrap ve kesik basstraplerle uyum için onların kullanıldığı alanlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda dekoratif bir görüntü elde etmek için baffle şeklinde de uygulanabilmektedir.

 Akustik Sünger Galerisi

 Akustik Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz. 

Ürün Fiyatlarını İncele