Piramit dörtgen panel, poliüretan süngerin üzerine tasarlanmış olan ve dörtgen piramit şeklinde üretilmiş dekoratif bir görünüme sahip üründür. Akustik yetenekte olan süngerdir. 26 DNS yoğunlukta üretilen piramit dörtgen panelin boyutları 20 x 20 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 30 x 30 x 10 cm olarak üç farklı alternatifte sunulmaktadır.

Piramit Dörtgen Panel Özellikleri

· Poliüretan maddeden üretilmektedir.
· Yoğunluğu 26 DNS’dir.
· Boyutları : 30 x 30 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 20 x 20 x 10 cm

Yanmaz Dörtgen Piramit Sünger

Piramit Dörtgen Panel Nedir?

Piramit dörtgen panel, poliüretan süngerin üzerine tasarlanmış olan ve dörtgen piramit şeklinde üretilmiş dekoratif bir görünüme sahip üründür. Akustik yetenekte olan süngerdir. 26 DNS yoğunlukta üretilen piramit dörtgen panelin boyutları 20 x 20 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 30 x 30 x 10 cm olarak üç farklı alternatifte sunulmaktadır. Akustik izolasyon yeteneği sayesinde ortamlardaki parazit ses problemlerini çözer. Yankı giderici özellikte olup, eko, çınlama tarzı sorunlardan kurtulmak için en ideal çözümü sunar.

Ses problemlerinin giderilmesi gereken ortamlarda tavan ve duvarlara uygulanır. Piramit dörtgen paneller düşük oranda ses yalıtımı sağlar. Yüksek frekanslı seslerin izolasyon işlemi için dörtgen piramit panel tek başına uygulandığında yetersiz kalabilir. Bunun için ses kesici özellikte üretilen malzemeler ile beraber kullanılabilirse veya farklı modeldeki ses kesici izolasyon malzemeler tercih edilebilirse daha net çözüm oluşturulur.

Piramit paneller genelde ortamdaki yankıyı engellemek için kullanılırlar. Örneğin; müzik enstrümanlarından çıkan sesler, konuşma sesleri süngerin iç yapısında işler ve sünger sesi emer. Böylece sesin geri yansımasını önler, kaliteli ses yalıtımı uygulanmış olur.

Piramit Dörtgen Panel

Piramit Dörtgen Nasıl Uygulanır?

Uygulamasını yapmak için, AKS Rapid sünger yapıştırıcıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapıştırıcıya uygulanacak alana iyice sürdükten sonra piramit panelleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Piramit Dörtgen Panel

Piramit Dörtgen Kullanım Alanları

Ebatı küçük olduğu için istediğiniz bölgede dekore ederek kullanabilirsiniz. Genellikle akustik ortamlarda kullanılması yaygındır. Müzik odası, radyo odası, bateri odası, gitar odası gibi mekanlar için ideal çözümler sağlar.

Piramit Dörtgen Panel Galerisi

Piramit Dörtgen Panel Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz. 

Ürün Fiyatlarını İncele