Piramit Dörtgen Panel Özellikleri

Kalabalık, gürültülü, yada makine sesleri bulunan mekanlarda genellikle duvar ve tavanlarda yankı ve ekoyu engelleme amaçlı kullanılır. Genellikle diğer çeşitleri ile birlikte akustik ses sönümleyici olarak da kullanılır.

  • 10 cm kalınlığı vardır.
  • Ana maddesi poliüretandır.
  • Yoğunluğu 26 DNS’dir.
Piramit Dörtgen Panel Nedir?

Piramit dörtgen panel, poliüretan süngerin üzerine tasarlanmış dörtgen piramit şeklinde dekoratif bir görünüme sahip olan bir üründür. Akustik yetenekte bir süngerdir. Piramit dörtgen panel 26 DNS yoğunlukta üretilir. Boyutları 20 x 20 x 10 cm – 20 x 20 x 15 cm – 30 x 30 x 10 cm olarak üç farklı alternatif sunulmaktadır. Akustik izolasyon yeteneği ile ortamlarda oluşan ses problemlerini önler. Yankı giderici özelliktedir. Eko, çınlama tarzı sorunlardan kurtulmak istiyorsanız bu sorunları dert etmenize gerek yok.

Ses problemlerinin giderilmesi gereken ortamlarda tavan ve duvara uygulanır ve bu problemleri giderir. Piramit dörtgen panel düşük oranda ses yalıtımı sağlamaktadır. Yüksek frekanslı seslerin izolasyon işlemini istiyorsanız dörtgen piramit panel tek başına uygulandığında yeterli seviyede yalıtım sağlamaz. Bu durumda ses kesici özellikteki malzemeler ile beraber kullanılabilir veya farklı modeldeki ses kesici izolasyon malzemeleri tercih edilebilir.

Piramit Dörtgen Panel Galerisi

Piramit Dörtgen Panel Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele