Yanmaz Yumurta Sünger Özellikleri

Yanmaz akustik yumurta süngerler, yanmaya karşı olan yüksek dirençleri sebebiyle de çokça tercih edilir. Böylece olası yangın tehlikesinde de daha korunaklı bir yapısı vardır.

Yanmaz akustik yumurta sünger yüksek ses yutum katsayısına sahiptir. Ses izolasyonunda çokça tercih edilen bir ürün olmakla birlikte genellikler yüksek ses emilimi beklenen yerlerde bariyerli modelleri daha başarılı performans sağlar. Yanmaz ve 1. kalite maddeden üretilir.

Yanmaz akustik yumurta sünger ses kalitesi açısından çok başarılı sonuçlar sağlar. Sesin kaynaktan çıkıp hiç bozulmadan aktarılmasını sağlar. Böylece ses stüdyoları için çokça tercih edilen bir üründür. İSO belgesi ve yanmazlık belgesi mevcuttur.

  • Yanmaz ve alev temasında akıcı damlacık oluşturmaz.
  • Esnektir ve kolay şekillendirilir.
  • 70 kg/m3 yoğunluk.
  • Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
  • Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur.  Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
  • Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
Yanmaz Yumurta Sünger Nedir?

Yanmaz yumurta süngerler ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında mekandaki oluşan yankı problemine son vermek ve gürültü diye adlandırdığımız rahatsız edici sesi ortadan kaldırmak için kullanılır. Poliüretan köpükten üretilmektedir. Esnek yapıya sahip olduğu için her alanda kullanımını sağlayabilirsiniz.

Yanmazlık sertifikalı üründür. Çok yüksek sesli mekanlarda yanmaz yumurta sünger ile diğer ses yalıtım malzemelerinden kullanmalısınız. 30mm – 40mm ve 50mm kalınlığında 50DNS – 70DNS ve 90 DNS yoğunluğunda olduğu için çeşitli ses frekanslarında kullanılabilir

Yanmaz Yumurta Sünger Galerisi

Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele