Ön yüzey kısmında akustik yetenekte istenilen formdaki sünger, arka yüzeyinde bondeks süngerpan ve her ikisinin ortasında epdm ses bariyeri lamine edilerek oluşturulan akustik ses izolasyon malzemesidir.

Bariyerli Akustik Bondex Özellikleri

· 22,5 mm, 32,5 mm, 42,5 mm ve 52,5 mm standart olmak üzere farklı kalınlıkta da üretilebilir.
· 100 cm x 100 cm lik plakalar halinde bulunur. 100 cm x 200 cm ebadında süngerpanın bariyerlisi 100 cm x 200 cm olabilir.

Bariyerli Akustik Bondex

Bariyerli Akustik Bondex Nedir?

Ön yüzey kısmında akustik yetenekte istenilen formdaki sünger, arka yüzeyinde bondeks süngerpan ve her ikisinin ortasında epdms ses bariyeri lamine edilerek oluşturulan akustik ses izolasyon malzemesidir. Hem ortamlar arası geçiş yapan seslerin önüne geçmek hem de mekan akustiği kontrol altına alınması gereken alanlarda kullanılmaktadır. Yüzeyindeki akustik sünger seslerin düzenlenmesini sağlar.

Arka yüzeyindeki bondeks süngerpan ses kesici bir malzemedir ve ses yalıtımı sağlar. Epdm ses bariyeri de ses kesicidir ve yüksek yoğunlukta olduğundan yüksek frekanslı seslerin kesilmesini sağlar. Böyle bir malzeme ile ses sorunları çözümlenir ve ses yalıtımlı bir ortam oluşturulur. Yüzeyinde bulunan akustik süngeri dilediğiniz formda seçip bariyerli ve bondeks süngerli modeli sipariş verebilirsiniz.

Bariyerli Akustik Bondex Nasıl Uygulanır?

Melamin ve poliüretan köpük olmak üzere iki çeşitten oluşur. İstenilen formda üretilen akustik sünger formları yumurta, spesiyal, labirent, piramit ve düz formlarda da üretilmektedir. Kullanım alanı olarak yüksek ses desibeline sahip alanlar diyebiliriz. Yüzeyinde bulunan akustik sünger sayesinde alçıpan kullanmayarak uygulamayı kısa sürede bitirmiş olursunuz, maliyetten tasarruf edersiniz.

Bariyerli Akustik Bondex Kullanım Alanları

Jeneratör dairesi ses izolasyonu, hidrofor dairesi ses izolasyonu, kalorifer dairesi ses izolasyonu, tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı vb. uygulamalarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bariyerli Akustik Bondex Galerisi

Bariyerli Akustik Bondex Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.