Flok boya kaplı basotect sünger dediğimiz malzemenin oluşumu için ilk önce basotect süngerin üzerine yapıştırıcısı sürülüyor ardından bir makine içerisine konulup etrafına flok boya serpiliyor böylece istediğiniz renklerde basotect sünger elde etmiş oluyorsunuz.

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Özellikleri

Tekno Touch yüzeyine flok kaplama yapılan akustik ses yalıtımı ve düzenleme çalışmalarında kullanılan ses yalıtım süngerlerdir. Flok doğal yada sentetik materyallerden yapılabilir; pamuk,suni ipek, naylon ve polyester gibi. Flok kaplama malzemenin üzerine sıvı tutkal sürüldükten sonra flok makinesi ile püskürtme yapılır ardından belirlenmiş neme sahip olabilmesi için, floklar döndürülerek kurutma ve daha sonra fırınlayarak kurutma işlemine alınır.

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Nedir?

Flok Kaplı basotect sünger, normal basotect süngerden bir farkı olmayıp eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önler ve ortam ses akustiğini düzenlemede yardımcı olan bir süngerdir. Flok kaplı basotect sünger, normal basotect süngerin üstüne özel yapıştırıcı sürüldükten sonra makine yardımıyla flok boya dökülüyor ve istediğiniz renkte basotect sünger elde etmiş oluyorsunuz.

Flok boya kaplı basotect sünger dediğimiz malzemenin oluşumu için ilk önce basotect süngerin üzerine yapıştırıcısı sürülüyor ardından bir makine içerisine konulup etrafına flok boya serpiliyor böylece istediğiniz renklerde basotect sünger elde etmiş oluyorsunuz. Flok boya kaplı basotect sünger dediğimiz malzemenin oluşumu için ilk önce basotect süngerin üzerine yapıştırıcısı sürülüyor ardından bir makine içerisine konulup etrafına flok boya serpiliyor böylece istediğiniz renklerde basotect sünger elde etmiş oluyorsunuz.

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Nasıl Uygulanır?

Flok kaplı basotect sünger uzun ömürlü olabilmesi için kaliteli yapıştırıcı kullanmanız gerekmektedir.

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Kullanım Alanları

Ofis, toplantı salonu, çağrı merkezleri gibi birçok alanlarda kullanabilir, ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Farklı renklerde üretimi mevcut olduğundan dolayı istediğiniz renkte alabilir ortama zevkinize göre ayrı bir tat katabilirsiniz. Flok kaplı basotect sünger ve daha birçok ses yalıtım süngeri satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimizden sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Galerisi

Flok Boya Kaplı Basotect Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.