Masa seperatörü, genel olarak iş yerleri, ofis, çağrı merkezleri gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Örnek vericek olursak çağrı merkezi gibi çalışan sayısı fazla olan bir ortamda insanların işleri gereği yaptığı görüşmelerde konuşurken birden fazla görüşme yapılan ortamda ses karmaşası meydana gelmektedir.

Masa Seperatörü Özellikleri

· Akustik masa seperatörleri NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır.
· 40-50-60 cm standart yüksekliğe sahiptir.
· Özel üretim ile üretildiği için istenilen miktarlar ve ölçüde üretilir.
· Siyah, mavi,lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim mümkündür.
· Özel kalınlık 30 mm / 40 mm. Sabit veya seyyar üretilebilmektedir, montajıda çok kolaydır.
· B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü/taşyünü yanmaz malzemelerden oluşmaktadır.
· Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilebilmektedir.

Masa Separatörü

Masa Seperatörü Nedir?

Masa seperatörü, genel olarak iş yerleri, ofis, çağrı merkezleri gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Örnek vericek olursak çağrı merkezi gibi çalışan sayısı fazla olan bir ortamda insanların işleri gereği yaptığı görüşmelerde konuşurken birden fazla görüşme yapılan ortamda ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu karmaşa nedeniyle insanlar işlerine konsantre olamazlar. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için masalar arasında seperasyon paneli kullanılmaktadır.

Ayrıca seperatör sayesinde masalar bölümlendirilebilmektedir. Masa bölücü seperasyon paneli yüzeyinde akustik kumaş kaplı bir üründür. Bu kumaş sayesinde seperatöre renk kazandırılmaktadır. Dilediğiniz renklerde mekanlarınıza uygun bir şekilde masa seperatörü temin edebilirsiniz.

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü Nasıl Uygulanır?

Görüntü ve ses ayrımına büyük oranda yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en önemli özelliklerinden biri de seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

Yan yana veya karşılıklı olarak masaların arasından geçirilerek içinden kablo vs. geçtiği ve priz gibi ürünlerinde konulduğu çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü Kullanım Alanları

Masalar arası seperatörlerimiz; açık ofisler, ofisler, iş yerleri, alışveriş merkezleri ve spor salonları, toplantı salonları, kütüphaneler, çağrı merkezleri, fabrikalar gibi ses karmaşasının çok yoğun olduğu alanlarda parazit sesleri düzenlemek ve gürültüyü kontrol altına almak için bölücü panel olarak kullanılırlar.

Masa Seperatörü Galerisi

Masa Seperatörü Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.