Heraklit panel, ahşap yününden ve çimentodan oluşturulmaktadır. Çimento özel metodlarla levha haline getirilmektedir. Rende talaşı ile birleştirme işlemi yapılmaktadır. Elde edilen heraklit panel ses yalıtım duvar ve tavan uygulamalarında kullanılmaktadır.

Heraklit Panel Özellikleri

· Tamamen doğal üründür
· Isıya ve soğuğa karşı yalıtım sağlar.
· Uzun ömürlü ve dayanlıklıdır.
· Yangın vs gibi durumlarda koruyucudur.
· Nemden etkilenmez.
· Nem ve küfe karşı dayanıklıdır.
· Estetiktir.
· PEFC sertifikalı ahşaptan üretilmektedir.

Heraklit Panel

Heraklit Panel Nedir?

Heraklit panel, ahşap yününden ve çimentodan oluşturulmaktadır. Çimento özel metodlarla levha haline getirilmektedir. Rende talaşı ile birleştirme işlemi yapılmaktadır. Elde edilen heraklit panel ses yalıtım duvar ve tavan uygulamalarında kullanılmaktadır. Seslere karşı izolasyon yeteneği yüksektir. Ses geçişlerinin engellenmesi için uygulanmaktadır.

Ses yalıtımında üstün performans sağlayan heraklit panel ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Dayanıklı bir malzeme olduğu için kırılmaz ve dökülmez. Seslerin ortam dışına kaçmasına izin vermez ve fire vermeden yüksek oranda bir izolasyon sağlar. Tamamen doğal bir ürün olduğundan ısıya ve soğuğa karşı yalıtım sağlar. Uygulama yapılan bina ile aynı hizmet ömrüne sahiptir. Açık yüzey yapısından dolayı üstün akustik özellikler sağlar ve nemden etkilenmezler. A2 yangın derecesi, yanma sırasında damla oluşumu ve düşük duman emisyonu sağlar. Optimize edilmiş kullanım kolaylığı için boyut ve form stabilitesi mevcuttur.

Heraklit Panel

Heraklit Panel Nasıl Uygulanır?

Heraklit panelin malzemesi, şekil ve renklerin birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Aynı zamanda ses ve yankı kontrolu için de ideal bir malzemedir. Çok narin bir malzeme olmadığından uygulama esnasında kırılıp dökülmez, fire vermez. Yıllar sonra bakım gerekirse ya da yeniden kullanım için sökülürse, boyanır, temizlenir. Buhardan ve nemden etkinlenmez. Akustik özelliğinin yanısıra ısı izolasyonu da sağlar ve insan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal barındırmaz. Ahşap lifi ve magnezit bağlayıcıdan üretilmiştir.

Heraklit Panel

Heraklit Panel Kullanım Alanları

Heraklite levhalar binalarda katlar arasında, ses ve ısı yalıtımı için güvenebileceğiniz bir üründür. Hastane, okul, sinema, tv stüdyoları, müzik odaları, endüstri binaları, modern çiftlikler, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları ile zeminlerinde kullanılışlı bir üründür.

Heraklit Panel Galerisi

Heraklit Panel Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.