Baskılı basotect süngerler sizin istediğiniz resmin veya fotoğrafın düz basotect sünger üzerine baskı yapılmış malzemedir.

Baskılı Basotect Sünger Özellikleri

· 5 cm kalınlık 50×50 cm.
· 11 kg/m3 yoğunluğundadır.
· Yanmaz, alev almaz ve damlacık oluşturmaz.
· Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve temizliğe ihtiyaçları yoktur.
· Esnektir ve kolay şekillenir.
· Farklı form ve kalınlıklarda üretilirler.
· Bariyerli modelleri vardır.
· Kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır.
· Ortam akustiğini düzenler.

Baskılı Basotect Sünger

Baskılı Basotect Sünger Nedir?

Baskılı basotect süngerler sizin istediğiniz resmin veya fotoğrafın düz basotect sünger üzerine baskı yapılmış malzemedir. Eğer basotect süngerin sunmuş olduğu renkleri tercih etmiyor veya daha şık duracağına inandığınız bir görsel varsa baskılı basotect süngeri tercih edebilirsiniz.

Aşağıda görmüş olduğunuz malzemeler kesime gitmemiş haldeki sadece görünümünün öyle olduğunu anlatmak istediğimiz numune görselleridir.

Özel ölçüye göre sipariş hazırlanır.

Baskılı Basotect Sünger

Baskılı Basotect Sünger Nasıl Uygulanır?

Duvar, tavan ve akustik kabin içinde kullanılan akustik süngerleri solid bazlı sıvı sünger yapıştırıcısı ve kendinden yapışkanlı akustik süngerler ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapıştırıcıyı rulo fırça ile bölgeye iyice yedirip ardından süngeri yavaşça uygulayabilirsiniz.
Kendinden yapışkanlı süngerler çift tarafı bantla lamine edildiği için arka yüzeyindeki kağıdı çıkarıp uygulamanın yapılması daha pratik ve kolaydır.

Baskılı Basotect Sünger

Baskılı Basotect Sünger Kullanım Alanları

Stüdyolar, reji, toplantı, müzik odaları, bateri odası, konferans salonları, kütüphane, ofis, çağrı merkezi ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Baskılı Basotect Sünger Galerisi

Baskılı Basotect Sünger Fiyatları

Dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, 0 (216) 557 61 90‘ den Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.