Basstrap Sünger Özellikleri

Düşük frekanslı seslerin yutulması amaçlı diğer süngerlerle birlikte de kullanılan Basstrap Sünger ses yutulmasını sağlar. Akustik bass kırıcı bir süngerdir.

  • 100Hz arası % 120
  • 1kHz frekansları Evrensel Akustik Bass Trap Mercury Bass Tuzakları NRC derecelendirme
  • Poliüretan maddesinden elde edilmektedir.
  • Bass Trap Stok Rengi : Koyu Gri ( Andazit Siyah )
  • Ölçü ve Ebadları : 30 cm x 30 cm Yükseklik : 60 cm

Açık gözenekleri sayesinde ortamdaki ses dalgalarını kontrol altına almaktadır. Kaliteli ses duyumu sağlamak için kullanılmaktadır.

Basstrap Sünger Nedir?

Akustik mekanlarda yapılan müzik veya herhangi bir ses olayında oluşan yankıyı kesmek için bazı akustik süngerler kullanılır. Bunlardan biri olan basstrap sünger duvar köşelerinde kullanılarak köşelere kaçan sesi emerek yankı yalıtımını daha sağlıklı hale getirmektedir.

26 DNS yoğunluğunda olduğu için her sesi kesebilme özelliği yoktur. 30*60 ebatlarında görünümü şık akustik süngerdir. Poliüretan köpüğünden üretilmektedir. Sadece siyah rengi olsa da isteğinize uygun renkte sprey boya alıp üzerini boyayabilir ortamın akustiğini bozmamış olursunuz.

Basstrap Sünger Galerisi?

Basstrap Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olmak üzere 2 çeşittir. Yanmaz süngerleri genellikle mekanik ısıya dayanıklılık gerektiren gürültülü ortamlarda kullanabilirsiniz. Akustik ortamlar için yanıcı 26Fr Antrasit ve renkli akustik sünger çeşitlerini önerebiliriz. Yanmaz akustik sünger fiyatları kalınlık, boyut ve yoğunluğa göre belirlenir. Yanmaz akustik sünger fiyatları için tıklayın

Ürün Fiyatlarını İncele